KAĞITHANE MİR EVLERİ

KAĞITHANE MİR EVLERİ
Bau Tim İnşaat Göktürk'de inşaa ettiği MİR EVLERİ'nin ilkinden sonra şimdi de MİR EVLERİ Kağıthane ile sizlere kalite ve sağlamlığı sunmaktadır.  İstanbul'un depreme dayanıklı bölgelerinden biri olan Kağıthane'nin en lüks binalarından biri olacak MİR EVLERİ Kağıthane 42 daire ve 9 dükkandan oluşacak. Merkezi, iş yerlerine çok yakın, ulaşımı kolay, alternatif yolları çok olan, cadde üstü konumdaki butik bina Bau Tim İnşaat kalitesini yansıtmaktadır.
“Kalitemiz,görünenin ötesindedir.”

İnşaat Sistemi: En son deprem yönetmeliğine uygun Radye temel, betonarme karkas (asmolen kalıp perde beton sistemi C-30 D Max)
Bölücü Duvarlar: Betonarme perde ve  ytong 10+10cm tuğla toplamda 25cm üzeri alçı sıva üzerine saten alçı.
Dış Cephe: Expanded polistren levhalar ile mantolanan (Alseco vb.) betonarme perde ve ytong dış duvar yapı elemanları üzeri mantolama, dış cephe boyası ve dekoratif kaplama elemanları.
Çatı: Çatının tüm kapalı alan bölümleri 18x7cm  ahşap üzeri 10cm izolasyon.
Dolaplar: Daire giriş hollerinde projeye uygun MDF üzeri abanoz ve parlak beyaz pvc kaplamalı gömme  vestiyer dolabı.
Blok ortak alanları: Blok giriş, merdiven, merdiven sahanlık, kat sahanlık ve hol döşeme kaplaması mermer.
Asansörler: İki adet 6 kişilik, kapalı otopark katına kadar inen, kat ve kabin kapıları tam otomatik, kabini özel dizayn edilmiş laminant veya paslanmaz kaplı, dijital sinyalizasyonlu, acil durum aydınlatmalı, diyafon tertibatlı, hızlı asansörler.
Otoparklar:  Kapalı yeraltı otoparkı. (Otoparklardan binalara ve asansörlere direk geçişli)
Depolar: Dairelere ortak depo alanları
Döşeme Kaplamaları: Salonlar ve odalar laminant, ıslak zeminler, giriş holleri, banyolar, mutfaklar, balkonlar ve koridorlar Ege Seramik ve benzer markalar, süpürgelikler kapı pervazlarına uygun modeller kullanılacaktır.
Duvar Kaplamaları: İç duvarlarda alçı saten sıva üzeri su bazlı saten boya. Banyo ve WC gibi ıslak mekan duvarlarında Ege Seramik ve benzer markalar kullanılacaktır.  
Tavan Kaplamaları: Tüm tavanlar asmolen ısı ve ses geçirmez sistem, kiriş altları tüm tavanlarda file ile sıva yapılıp saten macun, su bazlı Filli Boya.
Pencereler: Çift eksen açılırlı ve 4+16+4 ısı camlı Winsa beyaz doğramalar ve uygun kalitede kilit sistemi ve aksesuarlar.
Mutfaklar: Tek gözlü ve damlalıklı kromaj evye, birinci sınıf armatürler, Franke  marka ankastre ocak, davlumbaz ile donatılmış, ithal laminant tezgahlı veya mermer, üst-alt dolap arası doğal traverten mozaik taştır.
Kapı doğramaları: Tasarıma uygun kapı aksesuar ve madeni aksamlı, süpürgelikler kasa ve pervazlı. Serenleri entegre ağaç üstü 6mm MDF kaplamalı, daire giriş kapısı ve iç kapılar. Mutfak, salon kapıları camlı.
Banyolar: Projeye göre tasarlanmış ithal aksesuarlı. Gövde; beyaz MDF Lam. Aksesuar; çekmeceler frenli ve teleskopik ray sistemi (blum), lavabo, yerden rezarvuar, cam kabinler.

PROJE RESİMLERİ